GRAFISKA BLAD, 2 st, Johan Cardon, 1800-tal.

113653. GRAFISKA BLAD, 2 st, Johan Cardon, 1800-tal.

37 x 33 cm.

Omfattande fuktfläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 33 cm.

Antal besök: 1 396