JALUSISKÅP, 1900-tal.

JALUSISKÅP, 1900-tal.
1136537. JALUSISKÅP, 1900-tal.

Längd 124 cm, djup 42 cm, höjd 90 cm.

Ytrepor, märken, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytrepor, märken, slitage.

Antal besök: 425