Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Ljusstakar
KANDLABRAR, ett par, nysilver, 1900-tal.
113633. KANDLABRAR, ett par, nysilver, 1900-tal.
Höjd ca 10,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 10,5 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
908