SERVERINGSVAGN, funkis, 1930/40-tal.

113628. SERVERINGSVAGN, funkis, 1930/40-tal.

Stålrörskonstruktion. Hyllplan och bricka fanerade i brunbetsad björk. Trissor. Längd 71, bredd 38, höjd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 387