SKRIVBORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal.

113625. SKRIVBORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal.

Kromad och svartlackerad metall. Ställbar skärm i höjd och sidled. Undersidan med möjlighet för väggmontering. Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 157