HARDY STRID. Akryl.

HARDY STRID. Akryl.
1135702. HARDY STRID. Akryl.

Komposition med tändstickor, signerad a tergo daterad 1996, 34x27 cm.

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!
1135702. HARDY STRID. Akryl.

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 355