SIWER NILSSON. Snidad träfigur, 1900-tal.

1135681. SIWER NILSSON. Snidad träfigur, 1900-tal.

Hund, höjd 18 cm, längd 22 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 123