SIDOBORD, brickmärkt statsverket, numr 33, 1900-talets mitt.

113556. SIDOBORD, brickmärkt statsverket, numr 33, 1900-talets mitt.

Valnöt, tidningsställ i flätad bambu. Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 756