NIKLAS ARONSSON. 3 st, akvarell, signerade.

1135474. NIKLAS ARONSSON. 3 st, akvarell, signerade.

"Vid Lädja", signerad, 49 x 59 cm.
"Spegling i Grankullavik", signerad, 46 x 50 cm.
"Vedhuggaren", signerad, 48 x 36 cm.

Proveniens dödsboet efter konstnären Niklas Aronsson, Växjö.

Ej monterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej monterade.

Antal besök: 471