113539. LOUIS ICART. Ung kvinna och kakadua, etsning, signerad samt numrerad 107.
Kolorerad. Oval plåt. Bildyta 33,5 x 26,5 cm.
Publié par L'Estampe Moderne, 12, rue Godot de Mauroi, Paris, 1921 samt deras blindstämpel och Copyright 1921 by F.H. Bresler & Co, Milwaukee.