HERRARMBANDSUR, Rolex Oysterdate, Precision.

1135320. HERRARMBANDSUR, Rolex Oysterdate, Precision.

Manuell, stål, diameter 34 mm, refnr 6694.

Repor och slitage, fungerande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 187