LARS NORRMAN. Motiv från sydamerika. Färglitografi. Signerad och numrerad 162/360.

113516. LARS NORRMAN. Motiv från sydamerika. Färglitografi. Signerad och numrerad 162/360.

Dedikation i vä nedre hörn.
Bildyta 28 x 51 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dedikation i vä nedre hörn.
Bildyta 28 x 51 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 853