GUNGHÄST, trä, troligen Gemla, 1900-talets första hälft.

113508. GUNGHÄST, trä, troligen Gemla, 1900-talets första hälft.

Vit bemålning. Lädersadel. Gröna medar. Längd 130 cm.

Slitage, sprickor. Ena meden lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 804