SKULPTUR, trä, miniatyr, samiskt motiv, oidentifierad konstnär, signerad MS, 1900-tal.

1133038. SKULPTUR, trä, miniatyr, samiskt motiv, oidentifierad konstnär, signerad MS, 1900-tal.

höjd 5,5 cm, längd 16,5 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 5,5 cm, längd 16,5 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 538