KÖKSMASKINER 3 st, Philps och Hamilton Beach, bland annat Juicepress och riskokare,1900-tal.

1132983. KÖKSMASKINER 3 st, Philps och Hamilton Beach, bland annat Juicepress och riskokare,1900-tal.

höjd 29 cm - 40 cm.

bruksslitage, i behov av rengöring, någon enstaka del kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29 cm - 40 cm.

Antal besök: 538