ERIK (KAR DE MUMMA) ZETTERSTRÖM. "Kar De Mummas Gubbar". Tuschteckning. Signerad och daterad Jan 1969.

113263. ERIK (KAR DE MUMMA) ZETTERSTRÖM. "Kar De Mummas Gubbar". Tuschteckning. Signerad och daterad Jan 1969.

Dedikation "Till H.S. från Kar de Mumma, Jan 1969".
Yttermått 23 x 15 cm.

Papper gulnat. Utdraget tusch förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 23 x 15 cm.

Antal besök: 6 208