1132587. GLASFÖREMÅL, 5 st, Bertil Vallien, Kosta Boda Atelier respektive Artist Collection, signerade.

Skål, tre glas på fot samt flaska. Höjd 8-21 cm.

Sedvanligt ytslitage. Flaska med mindre nagg kring foten.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1132587

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 232