BARSKÅP med ovanliggande BRICKA. 1900-tal.

1132499. BARSKÅP med ovanliggande BRICKA. 1900-tal.

Diameter ca. 50 cm. Höjd 76 cm.

Bricka med fläckar. Bruksslitage. Skivans omkringliggande kant med lagningar, sprickor. En glasruta lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 536