SPEGEL, smide med blyinfattat glas, 1900-tal.

113216. SPEGEL, smide med blyinfattat glas, 1900-tal.

Höjd ca 138 cm.

Bruksslitage, glas med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 138 cm.

Antal besök: 1 565