LJUSSTAKE, "Bukett", Luma, 1900-talets andra hälft.

113206. LJUSSTAKE, "Bukett", Luma, 1900-talets andra hälft.

Sju ljusarmar på fot av plast. Lanserades hösten -54. Höjd 60 cm.

Bruksslitage, Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 005