WALTER BENGTSSON. Färglitografi. Signerad och nr P.T.

113184. WALTER BENGTSSON. Färglitografi. Signerad och nr P.T.

Figurkomposition. 42 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurkomposition. 42 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 822