MORTEL med STÖT, täljsten, 1800-tal.

113112. MORTEL med STÖT, täljsten, 1800-tal.

Delvis ristad dekor.
Höjd 14,5 cm. Stötens längd 18 cm.

Nagg, stötmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis ristad dekor.

Nagg, stötmärken, repor.

Antal besök: 1 383