SVEN ÅKE SVENSSON. "Båtar Baskemölla". Olja på duk. SigneradSven S.

113098. SVEN ÅKE SVENSSON. "Båtar Baskemölla". Olja på duk. SigneradSven S.

20x25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x25 cm.

Antal besök: 4 262