PELARBORD samt ett par KARL JOHANSTOLAR 1800-tal.

11308. PELARBORD samt ett par KARL JOHANSTOLAR 1800-tal.

Bord med låda, fanerad alm i form av solfjäder. Längd 72, bredd 50, höjd 78 cm. Stolar med dekor av lyra i rygg.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 107