BYRÅ, teak och galon, 1900-tal.

1130495. BYRÅ, teak och galon, 1900-tal.

Bredd 65 cm, djup 29 cm, höjd 57.

Skavmärken slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 450