KOFFERT, 1900-tal.

KOFFERT, 1900-tal.
113035. KOFFERT, 1900-tal.

Längd 92 bredd 54 höjd 44 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
113035. KOFFERT, 1900-tal.

Längd 92 bredd 54 höjd 44 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 102