BORD, Valnötsrot, 18/1900-tal.

1130104. BORD, Valnötsrot, 18/1900-tal.

Höjd ca ca 76 cm, diameter ca 86 cm.

Åldersslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, repor, märken.

Antal besök: 547