FÄLLBORD, allmoge, 1800-tal.

FÄLLBORD, allmoge, 1800-tal.
1129913. FÄLLBORD, allmoge, 1800-tal.

Originalmålning.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalmålning.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 407