SPELBORD, 18/1900-tal.

SPELBORD, 18/1900-tal.
1129910. SPELBORD, 18/1900-tal.

Längd
Höjd.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd
Höjd.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 246