GOLVURNA, porslin, Rörstrand.

GOLVURNA, porslin, Rörstrand.
1129594. GOLVURNA, porslin, Rörstrand.

Höjd 56 cm.

Krackelyr samt nagg ovanför sockeln förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm.

Antal besök: 173