SKÅP, ek, 1900-tal.

SKÅP, ek, 1900-tal.
1129586. SKÅP, ek, 1900-tal.

Bredd 122 cm. Djup 50 cm. Höjd 144 cm.

Mindre ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
1129586. SKÅP, ek, 1900-tal.

Mindre ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 275