SKÅP, jugend, 1900-talets första hälft, ek.

11295. SKÅP, jugend, 1900-talets första hälft, ek.

5 st lådor, skåpdörrar med bakomliggande lådinredning, längd 87, bredd 50, 140,5.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 563