SKRIVBORD, med hurts, 1950/60-tal.

112920. SKRIVBORD, med hurts, 1950/60-tal.

Skiva i teak. Längd 125 bredd 60 höjd 75 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 1 637