OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med kor. Olja på duk, signerad C THOMPSON.

112908. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med kor. Olja på duk, signerad C THOMPSON.

44x33 cm.

Obetydliga repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x33 cm.

Obetydliga repor, fläckar.

Antal besök: 3 732