AMERIKANSK GUNGSTOL.

AMERIKANSK GUNGSTOL.
1128670. AMERIKANSK GUNGSTOL.

Total höjd ca 111 cm
Total bredd ca 60 cm
Sitthöjd ca 50 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
1128670. AMERIKANSK GUNGSTOL.

Total höjd ca 111 cm
Total bredd ca 60 cm
Sitthöjd ca 50 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 2 618