VAS, glaserad keramik, orientalisk, 18/1900-tal.
1128661. VAS, glaserad keramik, orientalisk, 18/1900-tal.
Höjd 32,5 cm.
Flertalet glasyrnagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 32,5 cm.
Flertalet glasyrnagg.
365