ERIK OLSON. Litografi.

ERIK OLSON. Litografi.
1128424. ERIK OLSON. Litografi.

Efter oss syndafloden. Signerad samt numrerad 46/175 ex. Daterad -70. 38x48 cm.

Mindre ytslitage.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 428