KARMSTOL, J&J Kohn Teschen Austria samt BORD, Thonet Wien. 1800/1900-tal.

11281. KARMSTOL, J&J Kohn Teschen Austria samt BORD, Thonet Wien. 1800/1900-tal.

Karmstol etikettmärkt. Bord etikettmärkt, filtklädd skiva och hyllplan, triangulär skiva, höjd 70 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 4 263