OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, bär signatur.

112793. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, bär signatur.

Sällskap på bergstopp. Signerad Fischer. 40 x 53 cm.

Färgbortfall, krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall, krackelering.

Antal besök: 1 179