STOLAR, 4st, trä och metall, 1900/2000-tal.

112789. STOLAR, 4st, trä och metall, 1900/2000-tal.

Sitsar klädda i skinn.

Bruksslitage, samtliga sitsar med märken efter stolarnas fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitsar klädda i skinn.

Antal besök: 751