SOFFBORD med hylla, Hugo Troeds, Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

112768. SOFFBORD med hylla, Hugo Troeds, Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

Längd 115 bredd 50 höjd 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 447