FIGURIN, bemålat gips, 1900-tal.

1127585. FIGURIN, bemålat gips, 1900-tal.

Stående sjöman. Höjd 33,5 cm.

Slitage samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stående sjöman. Höjd 33,5 cm.

Slitage samt färgbortfall.

Antal besök: 265