LARS HERDER. Olja på duk.

LARS HERDER. Olja på duk.
1127250. LARS HERDER. Olja på duk.

Rumsinteriör. Signerad. 68x100 cm.

Mindre ytslitage.

Lars Herder (1923–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Lars Herder (1923–1976)

Antal besök: 328