5 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 6 assietter, 3 koppar med fat 1 extra fat, 2 uppläggningsfat, uppläggningsskål, såskanna, kanna.
Bruksslitage. nagg, repor.
Bruksslitage. nagg, repor.