TERRIN med fat och Tallrikar 12 st, Edward Hald, Karlskrona, 1920-30-tal.

1127205. TERRIN med fat och Tallrikar 12 st, Edward Hald, Karlskrona, 1920-30-tal.

tallrikarnas diameter 24 cm.

locket saknas, mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tallrikarnas diameter 24 cm.

Antal besök: 261