OIDENTIFIERAD FOTOGRAF. Glenn Ford i filmen Ubåtskaptenen 1952. Osignerad.

112714. OIDENTIFIERAD FOTOGRAF. Glenn Ford i filmen Ubåtskaptenen 1952. Osignerad.

Stämplad Hansa foto, Stockholm
26x21 cm.

Ytslitage och mindre hanteringsveck samt blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x21 cm.

Antal besök: 731