JOOP BIRKER. Gouache.

JOOP BIRKER. Gouache.
1127082. JOOP BIRKER. Gouache.

Målning III. Signerad samt daterad -63. 48x68 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 804