Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
AGNE ARONSSON, BJÄRNUM. VÄGGSKULPTUR, keramik, signerad AA, 1900-tal.
1126818. AGNE ARONSSON, BJÄRNUM. VÄGGSKULPTUR, keramik, signerad AA, 1900-tal.
höjd 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 32 cm.
Kalmar Auktionsverk
344