BYRÅ med stenskiva.Sent 1900-tal.

112647. BYRÅ med stenskiva.Sent 1900-tal.

Mahogny med röd marmorskiva. Längd 50, bredd 30, höjd 70cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 715