BORD MED LÅDA, rokoko, 1700-tal.

112646. BORD MED LÅDA, rokoko, 1700-tal.

Längd 69 bredd 42 höjd 65 cm.

Slitage, skador, maskstunget, lagningar. Skiva slagen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 69 bredd 42 höjd 65 cm.

Antal besök: 743